Ach jo.. tak nějak nechápu...

22. ledna 2012 v 14:44 | Marťa |  Jak to všechno začalo
Můžete mi prosím vysvětlit, proč si mne rodinky dají do "hledáčku", a pak se mnou nejsou schopný komunikovat?? Předpokládám, že když je mám v roomu, tak se jim líbím a měli by o mne zájem, ne? :)
Abych to více vysvětlila.. rodinku ze Seattlu mám už v "past interviews".. fajn, o ně mi ani moc nešlo, ale napsali až po dvou dnech, co už jsem je u sebe viděla.. chtěli hovor, to jsem odsouhlasila, navrhla jsem druhý den a čas, protože jsem bohužel v pátek s nima nemohla mluvit. Mailová odpověď mi od nich přišla asi za dvě hodiny (to jsem zjistila až v sobotu), že by se mnou rádi mluvili hned, nebo do 15minut.. najednou spěch, navíc jsem jim napsala, že bohužel nebudu na netu.. oki, beru, že tohle bylo oboustranný..
ale co mě teda štve je, že jsem v roomu měla ještě jednu rodinu - New Jersey, 3 děti (kluci dvojčata 8let a holčička 3 roky), všechny děti chodí do školy, rodina je to napůl italská, o víkendech rádi podnikají výlety, protože přes týden na sebe nemají moc času.. tatínek bude právní zástupce a mamina něco podobného.. mají dost zájmů, budou active, prostě podle jejich popisu sebe sama, jsem byla interested.. líbili se mi a to jsem ani neviděla jejich fotku, protože buď tam žádnou nedali, nebo se mi prostě nějakým záhadným způsobem nezobrazila :/
email od nich bohužel žádný, tak jsem tedy vzala iniciativu do svých rukou a sepsala první mail já :) že se mi zdají milí, přátelští, že mne zaujali, že bych s jejich rodinou ráda mluvila a jestli by byli pro, abychom se více poznali..? ....a??.. bude to pomalu už 24hodin, odpověď žádná a to navíc dnes večer uplyne oněch 72hodin, které jsou stanovené pro kontaktování..
tak teda nevím, kde je sakra chyba??
BTW. může mne rodina zavolat i po tom limitu 72hodin?? nebo jaký je přesně princip? myslím, že mi asi uniká :) protože jestli to takhle půjde dál, tak odjedu někdy v létě :)) jestli vůbec.. pak budu vypadat jako nějaká vybíravka, ale kromě těch ze Seattlu, si myslim, že jsem měla snahu a udělala jsem všechno pro to, abysme komunikovali..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chelseenka chelseenka | Web | 22. ledna 2012 v 19:57 | Reagovat

já si myslím, že je to uplne normalni..míši se neozývali třeba 14 dní ( teda myslím)... ;-)

2 Martina Martina | Web | 23. ledna 2012 v 13:48 | Reagovat

aaaaa... našla jsem takovou větičku: Once a family reviews your profile and is interested, they may call you. Families who have expressed interest in interviewing you can be found on the My Interviews screen. !!!There is no guarantee that they will call!!! Takže aha :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama