První skype hovor - rodinka č.3 :)

28. ledna 2012 v 18:52 | Marťa |  Jak to všechno začalo
taaaaak první skype hovor za mnou :) byl to teda trochu mazec Smějící se než se pustím do vyprávění, tak pár info o nynější situaci, ve které se nacházím.. jak jsem psala v předchozích článcích, byla jsem v emailovém kontaktu s rodinkou č.4 z New Jersey (maminka zaměřená na úklid a čistotu doma), děti dvojčátka kluci a 3letá holčička.. byly jsme domluvené na středu na phone call, jenž se nakonec kvůli její návštěvě zubaře nekonal.. měl být tedy následující den ve čtvrtek.. opět jsem čekala marně Nerozhodný nachystaná, nervózní a k hovoru opět nedošlo.. takže tuto rodinu jsem zavrhla..
dnešní skype měl být s rodinkou č.3, která je ze Seattlu (3 děti, nejstarší holčička 7let, pak kluci 5 a 3).. jak víte opět z předchozích článků, rodinka, která mne moc neoslovila..
no a teď k samotnému zážitku :) čekám si tu online, pořád nic.. po 10 mintách zvoní telefon, jasně, že oni Smějící se kdo ví, jakej tu máme signál, tak si dokáže představit moje zděšení nad průběhem hovoru :))) tak vylezu do střešního okna a Hello.. problém se skypem byl na jejich straně, problém se signálem u mne Smějící se ale dohodli jsme se, že to zkusí znovu, protože to fakt nešlo.. takže za 5 minut naštěstí volání na skypu :)
hovor probíhal celkem mile i jsme se zasmáli - například tomu, že bydlím ve vesničce, která má 300 obyvatel Smějící se to pobavilo hlavně HF :) nebo že fakt nejsem dobrá v míčovejch sportech Smějící se práskla jsem to na sebe radši předem, ať vědí na čem jsou S vyplazeným jazykem jinak proběhly klasický otázky typu: zkušenosti s dětma, proč chci být aupair, co bych dělal kdyby tohle nebo tamto, jestli umím vařit, co řízení a tak.. celkem jsem se i rozpovídala a byla aktivní v kladení otázek :) občas jsem si ale musela domejšlet na co se vlastně ptají či co říkají.. přenos taky nic moc :)) takže sem tam chytnete každý druhý slovo, uf uf :)
jejich nynější aupair je češka, mám na ni kontakt, tak uvidíme.. jinak musím podotknout, že jsou sympatičtější než na fotkách :) jooo a u hovoru byl chvilku i nejmenší Nathan, ale stydlínek, po přemlouvání řekl akorát "HI" a zase odběhl :))
zítra budou volat znovu :) pokud jsem správně pochytila, tak ve stejný čas.. asi za půl hoďky mi od nich přišel i mail, že moc děkují za hovor, že to bylo great a těší se na další :) tak jsem asi udělala dojem Mrkající doufám, že jich ještě pár proběhne, abych si mohla utřídit pocity, myšlenky a správně se rozhodnout..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | 29. ledna 2012 v 11:17 | Reagovat

i kdyz rodina neni extra sympaticka na fotkach, tak ten hovor to muze kolikrat dost zmenit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama