In the United States :)

9. května 2012 v 4:23 | "já" |  Orientation
Hi guys, I am here :))
No prostě wooooooow. Nemůžu tomu uvěřit. A musím říct, že mě to při přistávání až dojalo. Fakt jsem měla na krajíčku :) Byly by to první slzy, protože, až mne to samotnou překvapilo, jsem do teď nebrečela. Ani když brečela babička - a to několikrát a hoooodně, ani když jsem se loučila na letišti s mamkou a mojí Léňou. Asi jsem divná :/ :)

Lety proběhly naprosto v pohodě. Sice jsme musely ve Frankfurtu čekat ty slavné 4 hodiny a úředníci kontrolující víza nebyli zrovna milí, tak bez větších problémů. Na imigračním v US jsme prošly bez otázek, bez nějakýho vyptávání se a zkoumání kam jedem a proč a na jak dlouho atd :) ani kufry nekontrolovali.. Já osobně měla strach, že mi neprojde příručák s notebookem, protože dohromady jsem měla 12,2 kg, ale nikdo nic :) vážili jen v Praze a to kdo ví jestli to byla váha :D
Při obou letech jsme seděly s Anet u okýnka, takže naprostě super :) žádný turbulence, přistání taky na jedničku :) ale doooost únavný sedět přes 8 hodin na jednom místě.

Školení..co k tomu říct.. chvílema super, sranda, chvílema nuda :) Některý holčiny tu neuvěřitelně speakujou, až podle mě strašně melou.. Tím myslím, že asi fakt uměj, jsou tu i holky, které jedou jako aupair už po druhé. Školitelkám rozumím naprosto v pohodě, ale jak mají holky z různých zemí různej akcent, tak mám občas problémy :/ Já jsem na tom s angličtinou tak průměrně :) domluvím se, to je hlavní :)
jo a btw. naše skupina výlet do NY nevyhraje :D nemáme právě ty speakerky, co se pořád hlásej a nebo tu jsou už po druhé :))

No a jsem šíleně unavená, asi na mne začíná doléhat časovej posun, a nebyl ještě pořádně čas si odpočinout, takže ani nestíhám psát na blog, domů, odpovídat všem, co mi píšou, co chci napsat zapomínám, nemám ani nápady na vtipný spojení k popisování, aby vás čtení bavilo.. Takže to v co nejbližší době hodlám napravit ;) Jo a ani fotky nemám ještě postahovaný.. Tak be patient :)

Takže tak :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama