Orientation

12. května 2012 v 4:19 | "já" |  Orientation
So guys :)
školení, jak jsem asi napsala (píšu tolika lidem, že fakt už nevím, co komu kam jsem dala vědět), bylo celkem fajne, občas nuda.. holky z Jihoafrický republiky fakt děs běs s mluvením, nerozumíte téměř ani slovo, takže to po pár hodinách vzdáte a už se ani nesnažíte být ostražití a pochytit slovíčka a překládat si je..:))
Na školení jsem probírali všechno možný, co se týká dětí, našeho roku tu. Tady se všechno soustředí na chování, nesmí se dítěti říct, že je "bad", jejich výchova je positive discipline - tzn. neříkat: "nemlať panenku", ale místo toho: "buď hodná na panenku"... "be nice", "be polite", jasné? :) z toho musím říct, jsem měla ve středu depku a myslela, že to nedám.. ale nějak to dopadne :)
a bacha, děti nikdy neuhodit a nenechat samotný v autě :) jinak vás zabásnou!!
Hotel Hilton?? asi jste na fb viděli, jak jsme si žrali :D :D takže jestli se nezačnu co nejrychlejc krotit, tak ze mě bude za chvilku pěkná koule :/
co mě teda štvalo bylo, jak stelou postele :D peřinu narvou mezi matrace (tady jsou postele děsně vysoký a velký - I like it:)), že to prostě musíte až vyrvat, abyste to dostali ven.. protože mě by takhle spát vadilo - já se potřebuju do peřiny zachumlat a taky si vyndat jednu nohu ven :)
jooo a víte co je vtipný?? splachování záchodů :D :D to by vcuclo úplně všechno :D tak bacha na zadky :D :D (holka z Čech v USA, co víc říct) :D :D
jinak mne o školení nic moc víc nenapadá :) když si vzpomenu - přihodím ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | 12. května 2012 v 14:29 | Reagovat

ty záchody zní fajně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama