Sobota - volno :)

13. května 2012 v 5:01 | "já" |  U rodinky - 1.měsíc
Tak dneska jsem si konečně dopřála spánek až do 9h :) víkendy budu mít většinou volné, jen výjimečně večer budu babysittovat, když půjdou rodiče večer ven :) takže jsem si pěkně poležela, zaskypovala s domovem.. o 11h dala s J. snídani, a pak jsme vyrazily na další prohlídku okolí, tentokrát do mallů :) stejnak do nich netrefím :D ještěže máme ve všech třech autech navigace :D
hej, tady prachy asi moc neudržím :D ale chci se snažit :) přeci jen bych ráda něco viděla, mám pár dražších přání, co si chci pořídit, a něco si taky odvézt domů, tak snad se mi to podaří :)

od J. dostávám rady, co, kde, jak, abych ušetřila co nejvíc :) jak posílat balíky, co mi platí rodina, o co si mám kdyžtak poprosit a tak :) jinak ráno se mne HD ptal, že kdybych cokoliv potřebovala, třeba fén, tak si mám říct :) stejně tak, kdybych chtěla něco spešl k jídlu, co mám ráda.. jsem fakt zlatí :) ale mně je blbý si o něco říkat.. možná časem :)

na oběd jsme šly do T.G.I. - na bělochy tam narazíte po skromnu :D ale jídlo fajn.. opět nedojedeno, takže s sebou v krabičce dom :) to už je druhá :D dělám si zásoby :D a jelikož jsme obědvaly ve 3pm a byla jsem fakt přejedená, tak jsem ani nevečeřela :) ono dobře, jinak by tu ze mě byla fakt koule za chvilinku.. musím si časem najít nějakou posilku, či chodit běhat, ale to se nejsem schopná moc donutit :)

odpolko pak chvilku relax, večer hraní si s dětma, uložily jsme je spát :) rodiče šli na nějakou akci kvůli A. škole, kam začne chodit v září, tak museli, i když byli unavení a nechtělo se jim.. J. hlídá, ale děcka spějí, tak si půjde taky do pokoje - tady není problém, že by nemohla jít spát, má chůvičku.. fakt z toho nedělají big deal, že by musela být vzhůru, dokud se nevrátí.. jsem ráda, že jsou rozumní.. asi jsem si fakt vybrala dobře :) i když J. si dělá srandu, že tebe = mě jsem si vybrala pro rodinu já a řekla si, že tuhle holku sem prostě dostanu :D :D a dneska mne pochválila, že udělala (i rodina) dobré rozhodnutí, že jsem s dětmi ok, že mě budou mít rádi :)

zítra oběd u HD rodičů :) bude tam i jeho brácha s rodinou, takže ze mne bude menší atrakce :D i když mi bylo řečeno, že jít nemusím.. bylo mi to nabídnuto a já souhlasila :) nechci se stranit.. jsem tu pár dní a na školení radili, abysme s nimi trávili co nejvíce času, poznali je.. tudíž tak konám a udělala bych to tak i bez doporučení :) budu tu s nimi rok, tak chci udělat dobrý dojem a mít dobré vztahy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama