Jen tak :)

15. července 2012 v 0:52 | "já" |  U rodinky - 3. měsíc
No, co říct.. Nic zajímavého se neděje Usmívající se
Začala jsem studovat New Jersey Driver Manual - konečně, s mým "odkládáním" a taky HD zapomnětlivostí mi ho sehnat, a znovu po 7 letech se učím na řidičák Usmívající se juch, zábava..
S dětma chodíme skoro denně na bazén, takže odpoledne krásně utíká. Oni totiž skoro u ničeho dlouho nevydrží - pokud to teda není televize, kterou mají dá se říct zakázanou, naopak plávo je baví a R. vydrží třeba skoro celý 3 hodiny ve vodě. A pokud neskáčou odkud nemají, nebo necákají po ostatních dětech, dokud se nerozbrečí, tak to s nima jde Smějící se Největší radost ale maj, když jdu za nima do vody i já a blbnu s nima.. a na plávu jsou to taky jedni z mála, co neustále něco futrujou.. to je J. schopnej sníst snad cokoliv, a pak u večeře je to síla ho přesvědčit, aby snědl, co má.

Jinak tenhle týden byl ze začátkou trochu náročnější na psychiku, a to nejen u mne Usmívající se s Mončou (je na Long Islandu, stará se o skoro 5ti-letýho kluka a téměř 2roční holčičku) jsme si volaly asi třikrát denně, abysme si postěžovaly Smějící se a to jak na hostrodiče, tak i na děti. Tady vás totiž občas "vytočí" i maličkosti. Třeba když vám HD radí, jak máte vařit Smějící se teď už se tomu směju, ale když mi ráno říká, že ty těstoviny míchat nemusím, tak to jsem si připadala jako úplnej hlupák!! Jak kdybych neuměla vařit, ale to tady mají všechno jak pro debily - s prominutím, že nejspíš ty těstoviny fakt ani míchat nemusí. Ale když je párkrát míchnu, tak to aspoň vypadá, že něco dělám S vyplazeným jazykem Nebo když mi už asi potřetí opakoval, že teď už netřídíme tak, že bysme dávali plast a papír zvlášť, ale že už to dáváme do jedný popelnice a oni si to vytřídí sami. Tím mi asi mělo být naznačeno, abych to odnášela, ale ono když večer vaříte a odložíte co dojde, tak pak on už je doma a já prostě kolikrát nemám čas to udělat. A taky, co by potom už jako chtěl dělat doma on? I když na druhou stranu, dneska jsem ho viděla žehlit si košili Usmívající se v pátek vařil večeři - velkou rodinnou dělá většinou on, ale HM mu pomáhala se salátem a vaří zase v týdnu pro děti - to dělám ale taky. Uvařit rýži, těstoviny, zeleninu a do trouby strčit chicken nuggets nebo meatballs zvládne každej Mrkající pak třeba když nejsou večer schopní zapnout myčku, abych ji mohal ráno jen vyndat. To se mi stalo teď asi dvakrát, třikrát. Ale začalo to celý HM, která přišla v pondělí se špatnou náladou a hádajícíma se dětma u večeře. Takže to pak jedním incidentem, co měl na svědomí A., vyvrcholilo. No a pak si všímáte už každý drobnosti, co kdo udělá, či řekne a berete si to osobně a moc nad vším přemýšlíte. Žádnej větší výkyv už nepřišel, takže se všechno vrátilo do starejch kolejí a po zbytek týdne bylo vše na pohodu Usmívající se

Stejný je to s dětma. Občas jsou to zlatíčka, občas jsou to lotři, co byste jim nejradši jednu výchovnou dali Usmívající se R. má občas jeden ze svejch hysteráků, brečí, křičí, nenechá si nic říct, vysvětlit, neposlouchá, a když už by mohla bejt v klidu, tak si najde jinou věc, kvůli který začne znovu.
J. je často "zasněnej", nevnímá, všechno se mu musí opakovat desetkrát a neustále připomínat, co má udělat. Ráno pravidelně odchází vesele z auta bez batůžku, i když vidí R., že si ho bere. Dokonce si vzal v týdnu po vykoupání na sebe dvoje underwear a nepřišlo mu to vůbec divný Smějící se nebo brečí kvůli každý kravině, nebo někoho provokuje, a pak je to on, kdo odchází s pláčem.
A. ten je zase pěknej vychcánek, co ví, kdy má co udělat. Když se mu to hodí, je až přesladkej podlejzáček. Na druhou stranu se umí pěkně hádat. Co mi nejvíc vadí ale je, že si myslí, že je nejlepší a nejchytřejší. A bude každýho rezuletně bez pochybností přesvědčovat o tom, že on má pravdu, i když nemá. Nebo je hrozná cíťa a všechny bolístky děsně přehání.. to je vždycky křiku, ale ve výsledku se mu nikdy nic nestalo.
Na druhou stranu, mne pak R. dostane tím, když se přijde pomazlit, nebo že mi chce učesat vlasy, nebo když na plávu svačí, tak mi pravidelně sedí na klíně. Ve čtvrtek mi pochválila copánky, co jsem ji prvně upletla, a ta pochvala byla upřímná Usmívající se
J. mne zase dostane tím, když dokáže bejt tím nejsladším dítětem, co kdy svět viděl Usmívající se nebo občas z něj vypadne nějaká super vtipná věta.
A A., ten má taky chvilky, kdy má radost už jen proto, že k večeři budou chicken nuggets a ne meatballs Smějící se nebo občas spolu blbneme, ale u něj je to spíš jen ksichtíkama, pošťuchováním a tak Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | E-mail | 22. srpna 2012 v 19:51 | Reagovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Ty nechodíš do školy? Myslela jsem že je to povinný,ne? :) :)

2 Megynka Megynka | Web | 4. října 2012 v 15:36 | Reagovat

Ahoj, prosím poděl se s námi o své zážitky a rady, poraď těm, co se teprve rozmýšlejí. Děkujeme :)

3 Kristý Kristý | 5. ledna 2013 v 23:22 | Reagovat

budou další články??? těším se na tvoje další zážitky... :)

4 BenyM BenyM | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:23 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama